ACK Grup Elektrik Elektronik İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti

ACK Enerji ülkemizde ve dünyada, doğayı ve canlıları korumak ve de çevre kirliliğinin önüne geçmek adına yenilenebilir enerji sektöründe yerini almış ve aktif olarak projelerde faaliyet göstermeye devam eden bir kuruluştur. ACK Enerji yenilenebilir enerji kaynakları üzerine uzmanlaşan 15 yıllık sektör tecrübesi olan genç ve dinamik bir kuruluştur.

Güneş enerjisi santral yatırımı ve çevreci çözümlerin adresi ACK Enerji, anahtar teslim GES projeleri kurarak, her proje için özel çözümler geliştirerek ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

ACK Enerji solar sistemler için saha ve çatı uygulamalarında proje, konstrüksiyon, betonlama, zemine çakma, PV panel montaj, inverter montaj, DC kablolama, YG kablolama ve montaj, YG trafo konularında hizmet vermektedir.

Tüm projelerini aynı titizlik ve disiplinle ele alan ACK Enerji ülkemizin hemen her bölgesinde güçlü referanslara sahip olmakla beraber, proje aşamalarında da en üst düzey disiplinle en verimli sonuç için ilk günden bu yana son kullanıcıya destek vermektedir. Alanında deneyimli ve uzman mühendisleriyle birlikte proje sürecine bağlı kalınarak projeler teslim edilmektedir.